UMW1H010MDD
NichiconNichicon
UMW1H010MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1H010MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1H010MDD.pdf2.UMW1H010MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMW1H010MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1H010MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 299215 pcs Datuen fitxa 1.UMW1H010MDD.pdf2.UMW1H010MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 12.6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15591
UMW1H010MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW1H100MDD
UMW1H100MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 250256 pcs
Deskarga: UMW1H100MDD.pdf
RFQ
UMW1H010MDD1TE
UMW1H010MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL