UMW1E4R7MDD
NichiconNichicon
UMW1E4R7MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMW1E4R7MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMW1E4R7MDD.pdf2.UMW1E4R7MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMW1E4R7MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMW1E4R7MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288568 pcs Datuen fitxa 1.UMW1E4R7MDD.pdf2.UMW1E4R7MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMW Ripple Current @ maiztasuna baxua 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 24mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15590
UMW1E4R7MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4.7µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMW1E330MDD1TP
UMW1E330MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 232760 pcs
Deskarga: UMW1E330MDD1TP.pdf
RFQ
UMW1E4R7MDD1TP
UMW1E4R7MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL