UMP1HR47MDD1TE
NichiconNichicon
UMP1HR47MDD1TE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMP1HR47MDD1TE
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMP1HR47MDD1TE.pdf2.UMP1HR47MDD1TE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UMP1HR47MDD1TEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMP1HR47MDD1TE fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682732 pcs Datuen fitxa 1.UMP1HR47MDD1TE.pdf2.UMP1HR47MDD1TE.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMP Ripple Current @ maiztasuna baxua 4mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak General Purpose