UMP1HR33MDD1TP
NichiconNichicon
UMP1HR33MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMP1HR33MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UMP1HR33MDD1TP.pdf2.UMP1HR33MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UMP1HR33MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMP1HR33MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1022768 pcs Datuen fitxa 1.UMP1HR33MDD1TP.pdf2.UMP1HR33MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMP Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10258-2
493-10258-2-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.33µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMP1HR47MDD
UMP1HR47MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 239933 pcs
Deskarga: UMP1HR47MDD.pdf
RFQ
UMP1HR33MDD1TE
UMP1HR33MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 728551 pcs
Deskarga: UMP1HR33MDD1TE.pdf
RFQ
UMP1NTR
UMP1NTR
fabrikatzaileak: LAPIS Semiconductor
deskribapena: DIODE ARRAY GP 80V 25MA UMD5
Deskarga: UMP1NTR.pdf
UMP1HR22MDD1TP
UMP1HR22MDD1TP
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UMP1HR22MDD1TP.pdf
UMP1HR47MDD1TE
UMP1HR47MDD1TE
Deskarga: UMP1HR47MDD1TE.pdf
UMP1HR33MDD
UMP1HR33MDD
Deskarga: UMP1HR33MDD.pdf
UMP1HR22MDD1TE
UMP1HR22MDD1TE