UMF1E4R7MDD1TP
NichiconNichicon
UMF1E4R7MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF1E4R7MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMF1E4R7MDD1TP.pdf2.UMF1E4R7MDD1TP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UMF1E4R7MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF1E4R7MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 705439 pcs Datuen fitxa 1.UMF1E4R7MDD1TP.pdf2.UMF1E4R7MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10228-2
493-10228-2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMF1E6R8MDD1TP
UMF1E6R8MDD1TP
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 184136 pcs
Deskarga: UMF1E6R8MDD1TP.pdf
RFQ
UMF1E4R7MDD
UMF1E4R7MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL