UMF1E4R7MDD
NichiconNichicon
UMF1E4R7MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF1E4R7MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UMF1E4R7MDD.pdf2.UMF1E4R7MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMF1E4R7MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF1E4R7MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 205739 pcs Datuen fitxa 1.UMF1E4R7MDD.pdf2.UMF1E4R7MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 50mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16937
UMF1E4R7MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.059" (1.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMF1E220MDD
UMF1E220MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Stockean: 204473 pcs
Deskarga: UMF1E220MDD.pdf
RFQ
UMF1E4R7MDD1TE
UMF1E4R7MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL