UMF0J470MDD1TP
NichiconNichicon
UMF0J470MDD1TP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF0J470MDD1TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UMF0J470MDD1TP.pdf2.UMF0J470MDD1TP.pdf
  • Mezua
UMF0J470MDD1TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF0J470MDD1TP fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 187044 pcs Datuen fitxa 1.UMF0J470MDD1TP.pdf2.UMF0J470MDD1TP.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-10214-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 2.6 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF