UMF0J470MDD
NichiconNichicon
UMF0J470MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UMF0J470MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UMF0J470MDD.pdf2.UMF0J470MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UMF0J470MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UMF0J470MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235025 pcs Datuen fitxa 1.UMF0J470MDD.pdf2.UMF0J470MDD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UMF Ripple Current @ maiztasuna baxua 40mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15535
UMF0J470MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 2.6 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UMF0J330MDD1TE
UMF0J330MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 579033 pcs
Deskarga: UMF0J330MDD1TE.pdf
RFQ
UMF0J470MDD1TE
UMF0J470MDD1TE
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL