ULD2W220MHD
NichiconNichicon
ULD2W220MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2W220MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2W220MHD.pdf2.ULD2W220MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ULD2W220MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2W220MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 61332 pcs Datuen fitxa 1.ULD2W220MHD.pdf2.ULD2W220MHD.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 240mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 456mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16920
ULD2W220MHD-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2W220MHD6TN
ULD2W220MHD6TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Stockean: 77575 pcs
Deskarga: ULD2W220MHD6TN.pdf
RFQ
ULD2W100MPD
ULD2W100MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Stockean: 162804 pcs
Deskarga: ULD2W100MPD.pdf
RFQ
ULD2G8R2MPD
ULD2G8R2MPD
deskribapena: CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Deskarga: ULD2G8R2MPD.pdf
ULD2W220MHD1TO
ULD2W220MHD1TO