ULD2W150MHD1TO
NichiconNichicon
ULD2W150MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD2W150MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Fitxak: 1.ULD2W150MHD1TO.pdf2.ULD2W150MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ULD2W150MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD2W150MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 175147 pcs Datuen fitxa 1.ULD2W150MHD1TO.pdf2.ULD2W150MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 252mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-13894-2
493-13894-2-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 20000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 15µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD2W220MHD1TO
ULD2W220MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Stockean: 104478 pcs
Deskarga: ULD2W220MHD1TO.pdf
RFQ
ULD2W100MPD1TD
ULD2W100MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Stockean: 197451 pcs
Deskarga: ULD2W100MPD1TD.pdf
RFQ
ULD2W150MHD
ULD2W150MHD
deskribapena: CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL