ULD1J470MPD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1J470MPD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1J470MPD1TA.pdf2.ULD1J470MPD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
ULD1J470MPD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1J470MPD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 699015 pcs Datuen fitxa 1.ULD1J470MPD1TA.pdf2.ULD1J470MPD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 168mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 240mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ULD1J470MPD
ULD1J470MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 47UF 20% 63V THRU HOLE