ULD1J330MED
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1J330MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1J330MED.pdf2.ULD1J330MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2200 pcs
  • Mezua
ULD1J330MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1J330MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1037070 pcs Datuen fitxa 1.ULD1J330MED.pdf2.ULD1J330MED.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 93.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 170mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 33µF