ULD1H2R2MDD1TD
NichiconNichicon
ULD1H2R2MDD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1H2R2MDD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ULD1H2R2MDD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1H2R2MDD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1737502 pcs Datuen fitxa 1.ULD1H2R2MDD1TD.pdf2.ULD1H2R2MDD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16252-3
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose