ULD1H2R2MDD1TA
NichiconNichicon
ULD1H2R2MDD1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ULD1H2R2MDD1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 1.ULD1H2R2MDD1TA.pdf2.ULD1H2R2MDD1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
ULD1H2R2MDD1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ULD1H2R2MDD1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1365469 pcs Datuen fitxa 1.ULD1H2R2MDD1TA.pdf2.ULD1H2R2MDD1TA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series ULD Ripple Current @ maiztasuna baxua 14.7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose