UKW1H220MDD
NichiconNichicon
UKW1H220MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1H220MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1H220MDD.pdf2.UKW1H220MDD.pdf
  • Mezua
UKW1H220MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1H220MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 282925 pcs Datuen fitxa 1.UKW1H220MDD.pdf2.UKW1H220MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 190mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15486
UKW1H220MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW1H102MHD1TO
UKW1H102MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 137376 pcs
Deskarga: UKW1H102MHD1TO.pdf
RFQ
UKW1H220MDD1TA
UKW1H220MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL