UKW1H102MHD1TO
NichiconNichicon
UKW1H102MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKW1H102MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UKW1H102MHD1TO.pdf2.UKW1H102MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKW1H102MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKW1H102MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 137376 pcs Datuen fitxa 1.UKW1H102MHD1TO.pdf2.UKW1H102MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.495A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10730-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKW1H101MPD
UKW1H101MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 207722 pcs
Deskarga: UKW1H101MPD.pdf
RFQ
UKW1H103MRD
UKW1H103MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10000UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 16130 pcs
Deskarga: UKW1H103MRD.pdf
RFQ
UKW1H102MHD
UKW1H102MHD
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL