UKT1V222MHD
NichiconNichicon
UKT1V222MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKT1V222MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UKT1V222MHD.pdf2.UKT1V222MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKT1V222MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKT1V222MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44214 pcs Datuen fitxa 1.UKT1V222MHD.pdf2.UKT1V222MHD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UKT Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.26A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.449A @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10677
UKT1V222MHD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF