UKT1V221MPD1TD
NichiconNichicon
UKT1V221MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKT1V221MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UKT1V221MPD1TD.pdf2.UKT1V221MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
UKT1V221MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKT1V221MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146882 pcs Datuen fitxa 1.UKT1V221MPD1TD.pdf2.UKT1V221MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKT Ripple Current @ maiztasuna baxua 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 390mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-10676-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UKT1V220MDD1TD
UKT1V220MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1313777 pcs
Deskarga: UKT1V220MDD1TD.pdf
RFQ
UKT1V221MPD
UKT1V221MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL