UKL2AR15KDD
NichiconNichicon
UKL2AR15KDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL2AR15KDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.15UF 10% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKL2AR15KDD.pdf2.UKL2AR15KDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL2AR15KDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL2AR15KDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.15UF 10% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239275 pcs Datuen fitxa 1.UKL2AR15KDD.pdf2.UKL2AR15KDD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.4mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16891
UKL2AR15KDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.15µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.15µF