UKL2A6R8KED
NichiconNichicon
UKL2A6R8KED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL2A6R8KED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 10% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UKL2A6R8KED.pdf2.UKL2A6R8KED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UKL2A6R8KEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL2A6R8KED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 10% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204063 pcs Datuen fitxa 1.UKL2A6R8KED.pdf2.UKL2A6R8KED.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 130mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16889
UKL2A6R8KED-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6.8µF