UKL1C101KPDANATD
NichiconNichicon
UKL1C101KPDANATD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1C101KPDANATD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1C101KPDANATD.pdf2.UKL1C101KPDANATD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
UKL1C101KPDANATDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1C101KPDANATD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 553589 pcs Datuen fitxa 1.UKL1C101KPDANATD.pdf2.UKL1C101KPDANATD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 230mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 345mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose