UKL1C100MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1C100MDDANATA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UKL1C100MDDANATA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UKL1C100MDDANATA.pdf2.UKL1C100MDDANATA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UKL1C100MDDANATAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UKL1C100MDDANATA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1747001 pcs Datuen fitxa 1.UKL1C100MDDANATA.pdf2.UKL1C100MDDANATA.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UKL Ripple Current @ maiztasuna baxua 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 110mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 10µF eskaerak General Purpose