UHZ1A222MPM
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHZ1A222MPM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UHZ1A222MPM.pdf
  • Mezua
UHZ1A222MPMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHZ1A222MPM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5347 pcs Datuen fitxa UHZ1A222MPM.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHZ Ripple Current @ maiztasun handia 4.14A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 6.5 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose