UHZ1A122MPM
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHZ1A122MPM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UHZ1A122MPM.pdf
  • Mezua
UHZ1A122MPMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHZ1A122MPM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1200UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3670 pcs Datuen fitxa UHZ1A122MPM.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHZ Ripple Current @ maiztasun handia 2.96A @ 100kHz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 10 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1200µF eskaerak General Purpose