UHW2A271MHD6
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW2A271MHD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 100V 271UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Fitxak: UHW2A271MHD6.pdf
  • Mezua
UHW2A271MHD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW2A271MHD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 100V 271UF 20% HIGH RELIA-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47472 pcs Datuen fitxa UHW2A271MHD6.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 975mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.95A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17850
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 50 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 270µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 270µF eskaerak General Purpose