UHW2A221MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW2A221MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena 100V 221UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Fitxak: UHW2A221MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UHW2A221MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW2A221MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena 100V 221UF 20% HIGH RELIA-LEADED Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67480 pcs Datuen fitxa UHW2A221MHD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.105A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.21A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-17849
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 49 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose