UHW1H471MPD
NichiconNichicon
UHW1H471MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1H471MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: UHW1H471MPD.pdf
  • Mezua
UHW1H471MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1H471MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105449 pcs Datuen fitxa UHW1H471MPD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.42A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6972
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 28 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
UHW1H471MPD1TD
UHW1H471MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 50V THRU HOLE