UHW1H391MPD
NichiconNichicon
UHW1H391MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHW1H391MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: UHW1H391MPD.pdf
  • Mezua
UHW1H391MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHW1H391MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 99083 pcs Datuen fitxa UHW1H391MPD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.21A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.42A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-6914
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 28 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose
Produktu erlazionatuak
UHW1H391MPD1TD
UHW1H391MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 50V THRU HOLE
Stockean: 162450 pcs
Deskarga: UHW1H391MPD1TD.pdf
RFQ
UHW1H271MPD1TD
UHW1H271MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 50V THRU HOLE
Stockean: 209979 pcs
Deskarga: UHW1H271MPD1TD.pdf
RFQ
UHW1H331MPD1TD
UHW1H331MPD1TD
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 50V THRU HOLE
Deskarga: UHW1H331MPD1TD.pdf
UHW1H391MPD6TD
UHW1H391MPD6TD
Deskarga: UHW1H391MPD6TD.pdf
UHW1H331MPD
UHW1H331MPD
deskribapena: CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UHW1H331MPD.pdf
UHW1H271MPD
UHW1H271MPD
deskribapena: CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Deskarga: UHW1H271MPD.pdf
UHW1H391MPD6
UHW1H391MPD6
deskribapena: CAP ALUM 390UF 20% 50V RADIAL