UHM1A681MPD6
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHM1A681MPD6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UHM1A681MPD6.pdf
  • Mezua
UHM1A681MPD6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHM1A681MPD6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4113 pcs Datuen fitxa UHM1A681MPD6.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 25 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF