UHM1A272MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHM1A272MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: UHM1A272MHD.pdf
  • Mezua
UHM1A272MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHM1A272MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5472 pcs Datuen fitxa UHM1A272MHD.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 11 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2700µF