UHM0J222MPD
NichiconNichicon
UHM0J222MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHM0J222MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: UHM0J222MPD.pdf
  • Mezua
UHM0J222MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHM0J222MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6854 pcs Datuen fitxa UHM0J222MPD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 13 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 2200µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHM0J222MPD6
UHM0J222MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 4247 pcs
Deskarga: UHM0J222MPD6.pdf
RFQ
UHM0J222MPD3
UHM0J222MPD3
fabrikatzaileak: Nichicon