UHM0J182MPD
NichiconNichicon
UHM0J182MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHM0J182MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: UHM0J182MPD.pdf
  • Mezua
UHM0J182MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHM0J182MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3945 pcs Datuen fitxa UHM0J182MPD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 19 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1800µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHM0J182MPD6
UHM0J182MPD6
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL