UHE1C472MHD
NichiconNichicon
UHE1C472MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1C472MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1C472MHD.pdf2.UHE1C472MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UHE1C472MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1C472MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64225 pcs Datuen fitxa 1.UHE1C472MHD.pdf2.UHE1C472MHD.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.76A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.45A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1540
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 10000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 17 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHE1C560MDD
UHE1C560MDD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 56UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 299952 pcs
Deskarga: UHE1C560MDD.pdf
RFQ
UHE1C471MPT
UHE1C471MPT
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 3396 pcs
Deskarga: UHE1C471MPT.pdf
RFQ
UHE1C472MHD6
UHE1C472MHD6
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL