UHE1C471MPT6
NichiconNichicon
UHE1C471MPT6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHE1C471MPT6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UHE1C471MPT6.pdf2.UHE1C471MPT6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UHE1C471MPT6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHE1C471MPT6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3497 pcs Datuen fitxa 1.UHE1C471MPT6.pdf2.UHE1C471MPT6.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHE Ripple Current @ maiztasuna baxua 648.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 865mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 7000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant inpedantzia 80 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 470µF