UHD1V561MPD1TD
NichiconNichicon
UHD1V561MPD1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD1V561MPD1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UHD1V561MPD1TD.pdf2.UHD1V561MPD1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UHD1V561MPD1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD1V561MPD1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 272494 pcs Datuen fitxa 1.UHD1V561MPD1TD.pdf2.UHD1V561MPD1TD.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.613A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.15A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 22 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHD1V471MPD1TD
UHD1V471MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 229360 pcs
Deskarga: UHD1V471MPD1TD.pdf
RFQ
UHD365-1003
UHD365-1003
fabrikatzaileak: ERP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 365W
Stockean: 750 pcs
Deskarga: UHD365-1003.pdf
RFQ
UHD1V561MPD
UHD1V561MPD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL