UHD365-1005
ERP PowerERP Power
ERP Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD365-1005
Fabrikatzaileak / Marka: ERP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 365W
Fitxak: UHD365-1005.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 798 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
28 pcs
  • Mezua
UHD365-1005ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD365-1005 fabrikatzailea ERP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 365W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 798 pcs Datuen fitxa UHD365-1005.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 5.656kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
Series UHD365 Energia (Watts) 365W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 24.3A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 24.3A Homologazioak cUL, UL, VDE