UHD0J392MHD1TO
NichiconNichicon
UHD0J392MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD0J392MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UHD0J392MHD1TO.pdf2.UHD0J392MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
UHD0J392MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD0J392MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215649 pcs Datuen fitxa 1.UHD0J392MHD1TO.pdf2.UHD0J392MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.216A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.77A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 18 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3900µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3900µF