UHD0J332MHD1TO
NichiconNichicon
UHD0J332MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHD0J332MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UHD0J332MHD1TO.pdf2.UHD0J332MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
UHD0J332MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHD0J332MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 356417 pcs Datuen fitxa 1.UHD0J332MHD1TO.pdf2.UHD0J332MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UHD Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.888A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.36A @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 21 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3300µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UHD0J472MHD
UHD0J472MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 79771 pcs
Deskarga: UHD0J472MHD.pdf
RFQ
UHD0J392MHD
UHD0J392MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 107455 pcs
Deskarga: UHD0J392MHD.pdf
RFQ
UHD0J332MHD
UHD0J332MHD
deskribapena: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL