UHA1H6R8MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHA1H6R8MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UHA1H6R8MHD.pdf2.UHA1H6R8MHD.pdf3.UHA1H6R8MHD.pdf
  • Mezua
UHA1H6R8MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHA1H6R8MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3228 pcs Datuen fitxa 1.UHA1H6R8MHD.pdf2.UHA1H6R8MHD.pdf3.UHA1H6R8MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHA Ripple Current @ maiztasun handia 8A @ 15.75kHz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.437" (36.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 6.8µF