UHA1H5R6MHD
NichiconNichicon
Nichicon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UHA1H5R6MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UHA1H5R6MHD.pdf2.UHA1H5R6MHD.pdf3.UHA1H5R6MHD.pdf
  • Mezua
UHA1H5R6MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UHA1H5R6MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5092 pcs Datuen fitxa 1.UHA1H5R6MHD.pdf2.UHA1H5R6MHD.pdf3.UHA1H5R6MHD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UHA Ripple Current @ maiztasun handia 7.5A @ 15.75kHz
balorazio - polarizazio Bi-Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 5.6µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 5.6µF