UFW2A0R1MDD
NichiconNichicon
UFW2A0R1MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW2A0R1MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UFW2A0R1MDD.pdf2.UFW2A0R1MDD.pdf
  • Mezua
UFW2A0R1MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW2A0R1MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.1UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 361948 pcs Datuen fitxa 1.UFW2A0R1MDD.pdf2.UFW2A0R1MDD.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.2mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15162
UFW2A0R1MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.1µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 0.1µF