UFW1V682MRD
NichiconNichicon
UFW1V682MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1V682MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1V682MRD.pdf2.UFW1V682MRD.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
UFW1V682MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1V682MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31896 pcs Datuen fitxa 1.UFW1V682MRD.pdf2.UFW1V682MRD.pdf
tolerantzia 6800µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.787" Dia (20.00mm) Series UFW
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna Audio
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can
Pitch - Connector 35V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-11046
UFW1V682MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Capacitors kopurua 3A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UFW1V682MRD
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) Zabaldutako deskribapena 6800µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
eskaerak 2000 Hrs @ 85°C