UFW1V102MHD1TO
NichiconNichicon
UFW1V102MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1V102MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1V102MHD1TO.pdf2.UFW1V102MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UFW1V102MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1V102MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115918 pcs Datuen fitxa 1.UFW1V102MHD1TO.pdf2.UFW1V102MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.265A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11036-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1000µF