UFW1J682MRD
NichiconNichicon
UFW1J682MRD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1J682MRD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1J682MRD.pdf2.UFW1J682MRD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFW1J682MRDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1J682MRD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 6800UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17339 pcs Datuen fitxa 1.UFW1J682MRD.pdf2.UFW1J682MRD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.025A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-11034
UFW1J682MRD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 6800µF