UFW1J100MDD
NichiconNichicon
UFW1J100MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1J100MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1J100MDD.pdf2.UFW1J100MDD.pdf
  • Mezua
UFW1J100MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1J100MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 388129 pcs Datuen fitxa 1.UFW1J100MDD.pdf2.UFW1J100MDD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 140mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15148
UFW1J100MDD-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 10µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFW1J100MDD1TD
UFW1J100MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL