UFW1HR47MDD
NichiconNichicon
UFW1HR47MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFW1HR47MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UFW1HR47MDD.pdf2.UFW1HR47MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UFW1HR47MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFW1HR47MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1861216 pcs Datuen fitxa 1.UFW1HR47MDD.pdf2.UFW1HR47MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UFW Ripple Current @ maiztasuna baxua 5mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 0.47µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFW1HR22MDD1TA
UFW1HR22MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1758523 pcs
Deskarga: UFW1HR22MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1J100MDD1TA
UFW1J100MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 2063829 pcs
Deskarga: UFW1J100MDD1TA.pdf
RFQ
UFW1HR47MDD1TA
UFW1HR47MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL