UFG1V221MPM
NichiconNichicon
UFG1V221MPM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG1V221MPM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UFG1V221MPM.pdf2.UFG1V221MPM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFG1V221MPMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG1V221MPM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104982 pcs Datuen fitxa 1.UFG1V221MPM.pdf2.UFG1V221MPM.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 320mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15095
UFG1V221MPM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFG1V330MEM
UFG1V330MEM
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 162057 pcs
Deskarga: UFG1V330MEM.pdf
RFQ
UFG1V330MEM1TA
UFG1V330MEM1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 771484 pcs
Deskarga: UFG1V330MEM1TA.pdf
RFQ
UFG1V221MPM1TD
UFG1V221MPM1TD
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL