UFG1V102MHM
NichiconNichicon
UFG1V102MHM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG1V102MHM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UFG1V102MHM.pdf2.UFG1V102MHM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UFG1V102MHMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG1V102MHM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 64000 pcs Datuen fitxa 1.UFG1V102MHM.pdf2.UFG1V102MHM.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.06A @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-15093
UFG1V102MHM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFG1V220MEM1TD
UFG1V220MEM1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 202236 pcs
Deskarga: UFG1V220MEM1TD.pdf
RFQ
UFG1V102MHM1TN
UFG1V102MHM1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL