UFG1C330MDM
NichiconNichicon
UFG1C330MDM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG1C330MDM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFG1C330MDM.pdf2.UFG1C330MDM.pdf
  • Mezua
UFG1C330MDMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG1C330MDM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 300845 pcs Datuen fitxa 1.UFG1C330MDM.pdf2.UFG1C330MDM.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 114mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16299
UFG1C330MDM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 33µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFG1C222MHM1TN
UFG1C222MHM1TN
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 16V THRUHOLE
Stockean: 92533 pcs
Deskarga: UFG1C222MHM1TN.pdf
RFQ
UFG1C102MHM1TO
UFG1C102MHM1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 237515 pcs
Deskarga: UFG1C102MHM1TO.pdf
RFQ
UFG1C330MDM1TD
UFG1C330MDM1TD
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL