UFG1C222MHM
NichiconNichicon
UFG1C222MHM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UFG1C222MHM
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UFG1C222MHM.pdf2.UFG1C222MHM.pdf
  • Mezua
UFG1C222MHMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UFG1C222MHM fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 79736 pcs Datuen fitxa 1.UFG1C222MHM.pdf2.UFG1C222MHM.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UFG Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.4835A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-15060
UFG1C222MHM-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 2200µF
eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UFG1C330MDM
UFG1C330MDM
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 300845 pcs
Deskarga: UFG1C330MDM.pdf
RFQ
UFG1C221MPM1TD
UFG1C221MPM1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 143551 pcs
Deskarga: UFG1C221MPM1TD.pdf
RFQ
UFG1C222MHM1TO
UFG1C222MHM1TO
deskribapena: CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL